Fotografia Reklamowa


Na co dzień współpracuję głównie z klientami biznesowymi, w pełnym zakresie usług. Do fotografii podchodzę kompleksowo – bez żadnych kompleksów. Wychodzę z założenia, że skoro reklama jest dźwignią handlu, to wykonywane przeze mnie zdjęcia reklamowe muszą być dla mojego klienta na tyle perfekcyjne, aby „dźwignąć” sprzedaż jego produktu na jeszcze wyższy poziom.

Wyznaję również zasadę, że skoro biznes nie ma żadnych granic – także granice mojej oferty biznesowej są zawsze otwarte. Nie zmienia się tylko jedno – przed rozpoczęciem każdego zlecenia w pierwszym rzędzie analizuję potrzeby klienta w zakresie finalnego targetu i celów biznesowych. Dzięki temu mam pewność, że sesja zdjęciowa będzie zawsze szyta na miarę wszystkich biznesowych potrzeb klientów.

Moja oferta to w szczególności:

  • Zdjęcia reklamowe, wydobywające pełną głębię produktów. Fotografie te są wykorzystywane głównie w ulotkach, plakatach, folderach reklamowych oraz na stronach www.
  • Zdjęcia uzewnętrzniające wnętrza pomieszczeń. Są to fotografie wykonywane głównie w lokalach usługowych (np. w restauracjach, pubach, kawiarniach, hotelach, siłowniach, centrach Spa, zakładach kosmetycznych, itp.). Podstawowym celem zdjęć jest odpowiednie wyeksponowanie najważniejszych atutów w kontekście postrzegania firmy przez jej podstawową grupę targetową.
  • Bezcieniowe zdjęcia katalogowe.Pokazują naturalną charakterystykę produktu – eksponują jego podstawowe parametry, w mniejszym stopniu skupiając się na otoczce marketingowej. Są to głównie zdjęcia do folderów reklamowych oraz stron internetowych.
  • Odpowiednio przyprawione zdjęcia żywności / potraw do menu. Oferta kierowana głównie do barów, restauracji oraz hoteli. Nie od dziś wiadomo, że „człowiek je również oczami”.
  • Bogaty garnitur zdjęć fotoreportażowych / eventowych. W postaci pełnej dokumentacji eventu, spotkania biznesowego, konferencji, czy imprezy firmowej.
  • Rewelacyjna fotografia korporacyjna. Głownie są to fotografie w formie casual business, przeznaczone m.in. dla mediów. Są to także zdjęcia wykonywane w środowisku pracy (pracownicy biurowi, zespół produkcyjny), a także zdjęcia dokumentowe do schematów organizacyjnych,w tym zdjęcia grupowe. Dla pełnej wygody klientów, sesje realizowane są w siedzibach firmowych.

Jeśli zastanawiają się Państwo „Co jeszcze jestem w stanie wykonać”, wystarczy się ze mną skontaktować! W biznesie nie ma rzeczy niemożliwych – wszystko zależy od Państwa potrzeb.Serdecznie zapraszam do współpracy!