Fotografia Dziecięca


Pakiet Mini – 200 zł

W cenie 5 zdjęć nagranych na płycie CD oraz w formie odbitek 15×23, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Do dwóch stylizacji. Obejmuje sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne, nie obejmuje sesji noworodkowych. Czas trwania sesji 1-2 h. Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Pakiet Standardowy – 450 zł

W cenie 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku.   Czas trwania sesji do 2 h. Obejmuje sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu. Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Sesja noworodkowa – 480 zł

W cenie 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji w zależności od potrzeb maluszka. Przeznaczamy również czas na karmienie, przewijanie, utulanie noworodka. Trzy stylizacje. Sesja u Państwa w domu. Przy sprzyjajacej pogodzie może byc również w plenerze. Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Sesja z fotoksiążką – 650 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2 h. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu. Dodatkowo indywidualnie zaprojektowana fotoksiążka w formacie 25×25 składająca się z 6 rozkładówek czyli z 12 stron.

 

Chrzest reportaż – 700 zł

Chrzest reportaż + sesja w innym dniu – 800 zł

Projekt „9 miesięcy” – 35 zł za spotkanie

To cykl 6-8 spotkań na których powstanie jedno zdjęcie brzuszka. Powstanie cykl
fotografii obrazujących powiększający brzuszek. Ostatnie zdjęcie to zdjęcie mamy
trzymającej w objęciach maluszkach. Na koniec otrzymacie zdjęcia na płycie
oraz stykówkę ze wszystkimi zdjęciami w formacie A4.
Cena jednego spotkania to 35 zł.

Projekt „Mój pierwszy rok” – 1200 zł (12 sesji 1 sesja/miesiąc – 60 zdjęć)

Pakiet 12 mini sesji wykonanych co miesiąc przez pierwszy rok życia dziecka.
W trakcie jednego spotkania powstanie pięć zdjęć. Efektem jest 60 wyjątkowych
fotografii pokazujących rozwój Waszego dziecka przez pierwszy rok zycia.
Koszt 1200 zł (100 zł za jedna sesję)